Vysoké podpatky
Boty,  Vysoké podpatky

Vysoké podpatky pro speciální úkoly

Vysoké podpatky jsou královny bot. Nezastupitelné pro velké příležitost, svatební hostiny, plesy nebo večírky s přáteli ve městě. Boty na vysokém podpatku  byly vždy módní, bez ohledu na styl. Vysoké podpatky jsou třešničkou na vrcholu každé stylové sady. Největší výběr vysokých podpatků najdete v obchodě Casnaboty.cz

Jaké lodičky byste si měli vybrat? Zjistěte právě teď!

Rádi ukazujete v létě kůži? Vysoké podpatky jsou k dispozici také jako sandály. Jedná se o jemné a zvláště ženské varianty obuvi v kombinaci s lehkými, uplými džíny. Klasické černé vysoké podpatky ladí s neformálním oblečením, ale také do kancelář nebo pro schůzku v kavárně.

Vysoké podpatky

Večer si můžete vyměnit malé černé lodičky  na vysokých podpatcích za extravagantní podešev. Jednoduše můžete kombinovat podpatky  na platformě se stávajícím oblečením a díky jejich velkému výběru modelů nemáte na výběr, jak v nich vypadat dobře. Lákavé a provokativní peep-toes  jsou absolutním faktorem ve stylu. V mnoha variantách se podešve pohodlně nosí na jakémkoli typu chodidla a lze je kombinovat s různými barvami a tvary, aby odpovídaly vašemu večernímu stylu.

Chcete do stylizace přidat trochu rock’n’rollu? Podpatky jsou skutečným posilovačem důvěry. Vyberte si podpatky z kůže, které vás probudí divokou stranou. Kombinujte volnou košili nebo top s podpatky a současně vyzařujte velkou dávku nevyváženosti a elegance. Pro klasické bílé košile nebo topy zvolte klasické černé nebo červené vysoké podpatky.

Béžové podpatky dokonale ladí s vaším oblíbeným letním oblečením – volné tuniky a džínové kraťasy. Béžová barva prodlouží a zdůrazní nohy. Pro elegantnější příležitosti můžete kombinovat vysoké podpatky s elegantním černým večerním oblečením.

Pohodlné vysoké podpatky: modely pro dlouhé dny

Je možné přežít celý den při nošení vysokých podpatků? Mohou být lodičky s dlouhým nošením bolestivé? Ano, protože čím širší pata a čím menší je mezera mezi přední částí a patou, tím snazší je chodit celý den na vysokých podpatcích. Široký podpatek s další protiskluzovou podrážkou poskytuje pocit bezpečí při stoupání a klesání po schodech. Podešev platformy také ovlivňuje pohodlí. Zvětšená oblast špičky a míče usnadňuje chůzi a noha se musí pohybovat méně mimo komfortní zónu. Před dlouhým dnem se ujistěte, že máte pár pohodlnějších bot, které si můžete obléknout, pokud očekáváte, že vám nohy ublíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *