Dámské mokasíny
Dámské mokasíny

Nápady na styling s mokasíny

Patříte k ženám, které si cení pohodlí a zároveň chtějí vypadat stylově? Pokud ano, ve vašem šatníku musí být mokasíny! Jsou pohodlné a velmi módní zároveň. Navíc jde o poměrně univerzální obuv, kterou můžete nosit bez ohledu na příležitost. Na výběr je více klasických a extravagantnějších modelů. Zajímá vás, s čím nosit dámské mokasíny? Ve skutečnosti se tento typ obuvi hodí prakticky k jakémukoli stylu. Pokud si však nejste jisti, s čím kombinovat mokasíny – zde jsou naše návrhy!

Do práce a na procházky je to každodenní styling

Dámské mokasíny se skvěle hodí k úzkým kalhotám. Dlouhé a  7/8. Vypadají krásně i trubkovými kalhotami nebo cigaretovými. Takže pokud rádi nosíte kalhoty denně, pak jsou takové boty právě pro vás. Při vytváření oblečení do práce můžete kombinovat mokasíny se svými oblíbenými kalhotami, látkovou blůzou nebo košili a sakem. V závislosti na vaší pozici může celá věc vypadat víceméně oficiálně. Styl bundy, který si vyberete, bude velmi důležitý.

Podzim je ideální čas na mokasíny. Dámské mokasíny v kombinaci s vestou, velkým šátkem nebo šálem a obyčejným tričkem dobře poslouží během cesty do města s přáteli. Ramones a džínové bundy mají rádi také společnost mokasínů. Nemluvě o podzimních kabátech, které v kombinaci s tímto typem obuvi vždy vypadají skvěle!

Když máte rande nebo důležitý výjezd

Když se chystáte na větší příležitost, můžete si vybrat také dámské mokasíny. Jsou to pohodlné boty, ve kterých se jistě budete cítit pohodlně. Tímto způsobem nebudete trávit celé rande nebo párty přemýšlením, kdy si konečně budete moci sundat boty a nechat nohy odpočívat. Různé druhy kostýmů, zejména kostýmů z přírodních tkanin, budou vypadat dobře v kombinaci s mokasíny. Stejně tak volné, kalhoty s vysokým pasem a opaskem. Tím se vytvoří jasný mezní bod. Zajímavým postupem je sladění spony pásu se sponou na botách.

Samozřejmě můžete také nosit mokasíny se sukněmi. Zvláště ti v pin-up stylu nebo vzdušní a romantičtí. Pokud máte slabost pro námořní vzory, můžete k nim nosit také dámské mokasíny. Tento typ obuvi bude dobře fungovat jak s hladkými, tak se vzorovanými sukněmi. Mokasíny mají také rádi doplňky. Můžete na ně snadno nasadit velké barevné šperky nebo extravagantní kabelku.

Jak vidíte, dámské mokasíny se opravdu hodí k mnoha stylům! Proto stojí za to mít je ve svém šatníku – budou fungovat pro každou příležitost. Díky nim budete vždy vypadat stylově. Mokasíny jsou perfektní obuv na podzim, ale nic vám nebrání v tom, abyste si je oblékli i na jaře a v létě. Zejména proto, že jsou opravdu pohodlné, nemusíte se obávat mozolů nebo odřenin na nohou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *